Anasayfa » Bijuteri » Ticaret ve perakende satış » İSTANBUL Bijuteri » Pırlanta Bijuteri- Kolye, Küpe, Bileklik, Bilezik, Yüzük, Bros, Toka, Gelin Tacı, Peruk, Aksesuar, K

Pırlanta Bijuteri- Kolye, Küpe, Bileklik, Bilezik, Yüzük, Bros, Toka, Gelin Tacı, Peruk, Aksesuar, K


Yağlıkçılar cad. no:28 Kapalıçarşı - Eminönü - 34440

Telefon1: +90 212 526 52 79

Telefon2:

Fax: +90 212 526 52 79

Web: www.pirlantabijuteri.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1975
Çalışan Sayısı:4 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:Rusya, Almanya, Yugoslaya, Fransa, USA, Suudi Arabistan

Firmamız 1975 yılından beri İstanbul, Kapalıçarşı' da ki adresinde hizmet vermektedir. Firmamız bijuteri sektöründe, kendi imalatımız ve ithal ettiğimiz ürünlerin iç piyasaya perakende ve toptan pazarlamanın dışında yurt dışınada ihracatını gerçekleştirmektedir.
Kendi imalatımız olan bütün taşlı ürünlerde, dünyaca ünlü swarowski taşları kullanılmaktadır.
Ürünlerimiz arasında kolye, küpe, bileklik, bilezik, broş, toka, gelin tacı, konfeksiyon aksesuarları, kemer çeşitleri bulunmaktadır.
Yaklaşık 30 senedir bu sektörde faaliyet gösteren Pırlanta Bijuteri hem yurtiçinde, hem de yurtdışında sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır.
Ürün çeşitliliğimiz, yeni ürünlerin takibi, ürün kalitemiz, uygun fiyat politikamız ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerimiz bizi bugün ki durumumuza gelmemize etkin rol oynamıştır.


Ürün ve Hizmetler

bijuteri, kolye, kupe, bileklik, bilezik, yüzük, bros, toka, gelin tacı, peruk, aksesuar, kemer, zincir, pul, sim, payet çeşitleri imalat, ithalat, ihracat, toptan ve perakende satisi

# # # # #


Benzer Firmalar